kontakt@kus-kancelaria.pl
Kraków
782 692 261
  15258860 - business collage in blues with buildings, pen and magnifier.

  O kancelarii

  Kancelaria Radcy Prawnego Radosława Kuś specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym i handlowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w prawnej obsłudze przedsiębiorstw, podmiotów finansowych, funduszy sekurytyzacyjnych, sporządzaniu i opiniowaniu umów z zakresu prawa cywilnego i kontraktów gospodarczych, prowadzeniu negocjacji a także w zakresie prawa egzekucyjnego, obrotu wierzytelnościami oraz restrukturyzacji zadłużenia.

  Prowadzi szkolenia z zakresu zawierania umów i zarządzania wierzytelnościami.

  Ekspert z zakresu dochodzenia roszczeń w sporach powstałych na tle prawa gospodarczego i cywilnego, sprawach o odszkodowania, zadośćuczynienia za doznaną krzywdę (naruszenie dóbr osobistych, szkody na osobie powstałe w wyniku wypadków drogowych, w miejscu świadczenia pracy i innych), a także z zakresu prawa rzeczowego, w tym z dziedziny masowej windykacji sądowej za pośrednictwem Usługi Sieciowej e-Sądu w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym.

  Świadczy także obsługę prawną w z materii prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz  z zakresu prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, alimenty, opieki itp.) i spadkowego.

  Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w pracy w kancelarii radcy prawnego oraz jako prawnik  wewnętrzny w spółce akcyjnej.

  Kancelaria radcy prawnego swoją siedzibą ma na terenie Miasta Krakowa. Prowadzimy jednak obsługę prawną klientów z terenu całej Polski, w tym zapewniamy zastępstwo procesowe na obszarze właściwości wszystkich sądów powszechnych i administracyjnych w kraju.